Ікона "Всевидяче око Боже" (позолота)

Ікона "Всевидяче око Боже" (позолота)

Ікона "Всевидяче око Боже" (позолота) від компанії День Ангела - фото 1
2 300 ₴
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. КиївБезкоштовно
 Кур'єр компанії в м. Київ150 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата кур'єрові по м. Київ
 Оплата під час самовивезення по м. Київ
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Ікона "Всевидяче око Господа"

Об'ємний барельєф: основа - мідь, покриття - позолота, розпис кольоровими холодними емалями за канонами. Ручна авторська робота. Рама: дерево, під склом. Розмір в рамі: 20х22 см.
 
 Вироби виконані методом гальванопластики з створених скульптором форм, емалі нанесені вручну.
Можливі варіанти рами (в залежності від наявності).
 
 Рідкісна ікона, що поєднує в собі зображення Пресвятої Трійці, Пречистої Божої Матері, Святих апостолів-євангелістів і Небесних Сил безтілесних.
 
 В центральному колі зображення Ісуса Христа в іконографічному образі Спас Еммануїл з жестом благословення. З цього кола по діагоналі виходять 4 променя, на кінцях яких також промені з символічними зображеннями євангелістів.
 У другому колі розміщені фрагменти людського обличчя - очі, ніс і рот. Над ним зображена Богоматір з піднятими руками (Оранта).
 Наступне коло зелене або червоне зображує небо (зоряне). За ним - темно-синє, що означає Всесвіт, в ньому з боків і знизу зображуються серафими.
 Над ним, по центру - усічене внизу коло, в якому зображено «Небо небес», в ньому - серафими, що оточують Бога Отця (Саваофа), що благословляє жестом.
 
 Ікона є символіко-алегоричною композицією до слів Святого Письма про невсипно всевидячого і всезнаючого Господа «ось око Господнє на тих, хто боїться Його, хто має надію на милість Його»
 
 Перед іконою моляться про захист від наклепу, злих намірів і неправди. Про дарування напоумлення, страху зробити гріх, для зміцнення віри і дотримання чистої совісті.
 Кожну мить нашого життя проходить перед обличчям Всевишнього. Ця ікона нагадує нам про це.

Характеристики

Код товару
030103
Виробник
Собственное производство
Країна виробництва
Україна
Тип
будинкова
Вид
символічні композиції
Показати всі