День Ангела

Вітрина

Про компанію

Сердечно вітаємо Вас в нашій майстерні ікон і сувенірів!

Наші майстри створюють для Вас прекрасні авторські роботи. Вироби в металі, бурштині, писані. Всі вироби ручної роботи та високої якості! Даруйте свою любов красиво!

Вироби в металі: це об'ємні сріблені і позолочені ризи і барельєфи авторської роботи, прикрашені емалями та інкрустовані стразами "Swarovski" та накладними елементами. Ризи і барельєфи виконані методом гальванопастики з створених скульптором авторських форм, емалі і стрази нанесені вручну.

Ікони та картини в бурштині: для їх створення використовується балтійський бурштин і фарби. Техніка укладання каменю на високому рівні - за типом бурштинової мозаїки. Камені великий, середній і дрібної фракцій. Розміри і рами - на вибір.

Писані ікони: Ікони пишуться в візантійському і староруському стилі за старовинною технологією. Автор - православний священик. Письмо: яєчна темпера, поталь або сусальне золото. Основа: дошка липа, загрунтована натуральним левкасом, дубові шпонки, оліфа, лак. Розмір ікон: 30х24 см. або будь-який інший. За бажанням, можна підібрати або зробити на замовлення раму або кіот.
Написання ікон за Вашим або авторським зразком. Час написання ікони 2 - 3 тижні.
 
  Подарувати ікону - один з кращих способів висловити свої щирі почуття до близької і коханої людини. Сам Господь подарував людям першу ікону, в черговий раз, проявивши цим свою любов до нас.
 Ми розуміємо, що ікона - образ, у якому втілюється Слово Боже, і намагаємося робити такі зображення гідно.
Бажаємо Вам, слухаючи своє серце, знайти таку ікону, через яку воно з готовністю і вірою захоче молитовно звертатися до свого Творця, Його Пречистої Матері і свого небесного покровителя. І хай збуваються слова Господні: "І все, чого не попросите в молитві з вірою, отримаєте ..." (Євангеліє від Матвія, 21.22).