Ікона Богородиці "Казанська" (20х22, позолота)

Ікона Богородиці "Казанська" (20х22, позолота)

Ікона Богородиці "Казанська" (20х22, позолота) від компанії День Ангела - фото 1
2 500 ₴
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Київ
Безкоштовно
 Нова Пошта
80 - 200 ₴
 Кур'єр компанії в м. Київ
150 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата кур'єрові по м. Київ
 Оплата під час самовивезення по м. Київ
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Ікона Богородиці "Казанська" (позолочена)

 Об'ємна риза: основа - мідь, покриття - позолота, емалі. Авторська робота. Рама: дерево, під склом. Розмір в рамі: 20х22 см.
 
Може бути в комплекті вінчальної пари з іконою Ісуса Христа "Господь Вседержитель" (20х22, позолота), код: 010103 і складати триптих з іконами: Ісуса Христа "Господь Вседержитель" (20х22, позолота), код: 010103 и "Миколай Чудотворець" (20х22, позолота), код: 050107. Ціна вінчальної пари: 4300 грн. 
 
  Вироби виконані методом гальванопластики зі скульптором створених форм, емалі нанесені вручну.
Можливі варіанти рами (в залежності від наявності).

  Явлення Казанської ікони Божої Матері сталося 8 липня 1579 року у Казані. У червні 1579 року Казань постраждала від страшної пожежі, яка обернула на попелище частину міста. Під час пожежі згорів і будинок стрільця Данила Онучина. Через кілька днів стрілець вирішив почати будівництво нового будинку на місці згорілого. Тоді його десятирічній дочці Матроні явилася уві сні Богородиця з наказом сповістити архієпископу і начальникам міста, щоб вони знайшли Її ікону в землі, на місці недавньої пожежі. Словам дівчинки не надали значення, але після третього видіння Матрона слізно упросила матір виконати наказ Богородиці. Коли ж вони почали розгрібати згарище в зазначеному місці, то побачили сяючу чудесним світлом ікону Божої Матері. Звістка про чудесну знахідку швидко облетіла всю Казань. До місця знаходження ікони почали сходитися безліч людей. Після молебна ікона була урочисто перенесена до Казанського Благовіщенського собору.
 Численні чудотворення від новоявленої ікони почалися з прозріння двох сліпців, Йосипа і Микити. Чудотворна ікона "Казанська" стала однією з найбільш шанованих ікон Пресвятої Богородиці.
 Перед нею молилися в 1612 році, коли список з Казанської ікони возив з собою князь Дмитро Пожарський. Вона була з Петром 1 під час Полтавської битви, а перед битвою під Бородіно ікону з молебном пронесли по всьому війську. Після закриття Казанського собору, з 1932 року ікона зберігалася в Князь-Володимирському соборі. Відомо, що в січні 1944 року, Казанську ікону вивезли на фронт і пронесли по всіх військових частинах, які готувалися до прориву блокади. 21 липня 2002 року ікона була повернута на своє історичне місце у головний іконостас Казанського собору.
 Перед іконою Пресвятої Богородиці "Казанська" моляться про прозріння сліпих очей і зцілення очних хвороб. Про порятунок від навали чужинців і про захист у важкі часи. Нею благословляють молодят на щасливе сімейне життя.
Дні святкування: 21 липня і 4 листопада.

Характеристики

Код товару
020106
Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
вінчальна
Вид
ікони богородичні
Показати всі

Подібні товари