Ікона Богородиці "Володимирська" (позолота, 25х27)

Ікона Богородиці "Володимирська" (позолота, 25х27)

Ікона Богородиці "Володимирська" (позолота, 25х27) від компанії День Ангела - фото 1
3 850 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Код товару
020211
Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
вінчальна
Вид
ікони богородичні
Масштаб зображуваних фігур
поясні
Техніка виконання
комбіноване
Матеріал
дерево, позолота, скло
Особливості
фігурна
Висота
27 см
Ширина
25 см
Інкрустація
кристали Swarovski, розпис емаллю

Опис

Ікона Богородиці "Володимирська" (позолочена)

Об'ємна риза: основа - мідь, покриття - позолота, емалі, інкрустація стразами "Swarovski".
Авторська робота. Рама: дерево, під склом. Розмір: 25х27 см.
 
 Може входити в комплект вінчальної пари з іконою Ісуса Христа "Спаситель"(позолочена, 25х27), код: 010209 або складати триптих з іконами: Ісуса Христа "Спаситель" (позолочена, 25х27), код: 010209 і "Миколай Чудотворець" (позолочена, 25х27), код: 050229.
Ціна вінчальної пари: 6700 грн.
 
 Виріб виконаний методом гальванопластики з створеної скульптором форми, емалі і стрази нанесені вручну.
Можливі варіанти рами (в залежності від наявності).

Володимирська ікона Божої Матері - найшанованіша з усіх православних ікон Пресвятої Богородиці.
 Згідно з переказами, ікона написана святим апостолом і євангелістом Лукою ще за життя Богородиці на дошці столу, за яким здійснювало трапезу Святе Сімейство: Спаситель з Пречистою Матір'ю і праведним Йосипом Обручника. На цій іконі Богоматір з немовлям Христом на руках зображені в іконографічному типі Розчулення - розчулено притулені один до одного.
 Ікона була в Єрусалимі до 450 року. При Феодосії Молодшому її перенесли до Константинополя. На початку XII століття, близько 1131 р Патріарх Лука Хрісоверт послав спеціальний список (копію) з неї в дар князю Київському Юрію Долгорукому. Образ був поміщений в жіночий Вишгородський монастир під Києвом.
Особливе шанування цієї чудотворної ікони Богородиці почалося за великого князя Андрія Юрійовича Боголюбського, сина великого князя Юрія Долгорукого.
 1149 році Андрій Юрійович, став удільним князем міста Вишгорода. У 1155 році князь Андрій Юрійович вирішив покинути свій уділ і виїхати в Ростово-Суздальської землі для створення незалежного від Києва володіння. У дорогу з собою він узяв ікону Богоматері. У молитві перед нею, він смиренно просив Богородицю бути заступницею і відвідати "новопросвічених людей" в Ростово-суздальських землях, яких князь словами своєї молитви: "Щоб усі були в Твоїй волі", повністю віддав під заступництво Богородиці.
  Князь прибув до Володимира і, після короткого там відпочинку, думав продовжити подорож, але як тільки він від'їхав кілька верст від міста, коні, що везли ікону, несподівано встали. Всі спроби змусити їх зрушити з місця залишилися безуспішними, навіть зміна коней нічого не змінила.
Під час старанної молитви князю з'явилася Сама Пресвята Богородиця і повеліла залишити чудотворну ікону у Володимирі, а на цьому місці спорудити храм і монастир на честь Її Різдва. До загальної радості жителів Володимира князь повернувся в місто з іконою. З тих пір вона стала називатися Володимирською.
  В 1480 Володимирська ікона була перенесена на постійне зберігання в Москву, в Успенський собор. А у Володимирі залишився точний список з ікони, написаний преподобним Андрієм Рубльовим. Коли в 1918 році Успенський собор закрили, чудотворний образ перенесли до Державної Третьяковської галереї. У 1999 році Володимирська ікона була перенесена з Третьяковської галереї в храм святителя Миколая в Толмачах, який з'єднаний з галереєю великим коридором.
 Встановлене Церквою триразове святкування Володимирської ікони Божої Матері пов'язано з позбавленням руського народу від поневолення по молитвам до Пресвятої Богородиці. 8 сентября (новий стиль) - у пам'ять порятунку від нашестя Тамерлана в 1395, 6 липня - в пам'ять позбавлення від ординського царя Ахмата в 1480, 3 червня - в пам'ять порятунку від кримського хана Махмет-Гірея в 1521 році.

Молитовна традиція:

 Перед іконою Пресвятої Богородиці «Володимирська» моляться про примирення ворогуючих і примноження любові між людьми. За порятунок від нашестя ворогів і зміцненні держави. Про наставлення у православній вірі, про збереження від єресей і розколів.
 Володарка допоможе прийняти вірне рішення, знайти істинний шлях. Дає сили і зміцнює віру у важкі періоди життя.
 Пресвята Богородиця допомагає налагодити подружні стосунки, сприяючи щасливому шлюбу, адже міцні сімейні узи, в любові та злагоді - запорука міцної країни. Шлюб - невелика держава і частина величезної держави.
 Зцілює і від недуг фізичних. Особливо часто Їй моляться для зцілення хвороб серця і очей, але це лікування не тільки тілесне, а й прозріння духовних очей і очищення серця.

Подібні товари