Ікона іменна "Петро і Февронія (Давид і Єфросинія)" сріблення, 25х27

Ікона іменна "Петро і Февронія (Давид і Єфросинія)" сріблення, 25х27

Ікона іменна "Петро і Февронія (Давид і Єфросинія)" сріблення, 25х27 від компанії День Ангела - фото 1
3 500 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Код товару
050235
Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
іменна
Вид
багатофігурні композиції
Масштаб зображуваних фігур
поясні
Техніка виконання
комбіноване
Матеріал
дерево, метал, сріблення
Особливості
барильєфа
Висота
27 см
Ширина
25 см
Інкрустація
кристали Swarovski, розпис емаллю

Опис

Ікона іменна "Петро і Февронія (Давид і Єфросинія)"

 Об'ємна риза: основа - мідь, покриття - сріблення, інкрустація стразами "Swarovski", емалі. Авторська робота.
Рама: дерево, під склом. Розмір в рамі: 25х27 см.
 
 Виріб виконаний методом гальванопластики з створеної скульптором форми, емалі нанесені вручну.
Можливі варіанти рами (в залежності від наявності).
 
 Благовірні святий князь Петро і його кохана дружина свята княгиня Февронія - покровителі сім'ї і міцних подружніх відносин. Їх ікону дарують на весілля або на його річницю. Перед цією іконою моляться про сімейне благополуччя, збереження вірності своєї другої половинки, про примноження і збереження любові в сім'ї.
 Благовірний князь Петро княжив у Муромі в ХІІ ст. Коли в молодості він страждав тяжкою хворобою, його вилікувала дочка селянина-бджоляра благочестива Февронія, дуже красива і розумна дівчина, і він одружився на ній.
 
 При вступі на великокняжий престол Муромська знать оголосила князю, що він повинен або залишити Муром, або відпустити дружину, тому, що вона ображає знатних бояринь своїм походженням.
 
 Тоді князь вирішив, що краще відмовитися від великокнязівського престолу і жити в злиднях, ніж розійтися з дружиною. Февронія зі свого боку втішала чоловіка, кажучи, що Бог не залишить їх. Незабаром після того, як Петро і Февронія покинули місто Муром, на нього обрушилися нещастя. І муромскі бояри вимушені були просити князя повернутися на престол.
 
 Князь Петро правив правдиво, милостиво, без суворості, але й без слабкості. І дружина його Февронія була дуже благочестива і любила благодійність. Обидва вони цуралися як гордості, так і користі, дуже дбали про нещасних і бідних, вели життя постницьке і цнотливе. Відомо про досить повчальний випадок з життя княгині Февронії. Одного разу під час катання по річці один з вельмож, одружений чоловік, дивлячись на прекрасну княгиню, мав недобрі помисли. Княгиня, помітивши це, наказала йому набрати води з одного боку судна і сьорбнути, а потім з іншого боку зробити те саме. Вельможа зробив це. Тоді Февронія запитала його: "Чи є різниця між тією та іншою водою?" - і коли той відповідав, що ні, сказала: "Так само однакове єство жіноче, тому марно, залишаючи дружину свою, ти думаєш про іншу".
 
 У старості святі князі прийняли чернецтво з іменами Давид і Єфросинія, обидва почили в один день в 1228 році і, за заповітом, були поховані в одній труні. Їх мощі спочивають у Муромі в соборному храмі Свято-Троїцького монастиря.
 
 Святі Петро і Февронія своїм життям показали приклад подружньої вірності і любові, тому до них звертаються подружжя з молитвами про своє щастя.
 
День пам'яті: 8 липня

Подібні товари